Головна » 2017 » Жовтень » 26

Сьогодні на території Великоходацькій ЗОШ І-ІІ ступенів відкрито спортивно-ігровий дитячий майданчик.  В його урочистому відкритті взяли  участь народний депутат України Юрій Соловей, голова районної ради Іван Шкіндюк, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Василь Гуцуляк, депутат Верховинської районної ради Василь Глушко, Ільцівський сільський голова Василь Джоголюк, декан  УПЦ КП, отець Дмитро Михавків, працівники навчального закладу, діти  та батьки.

Урочисто перерізано стрічку, дитячий спортивно-ігровий дитячий майданчик відкрито. Декан УПЦ КП району о.Дмитро Михавків освятив майданчик на радість і веселість шкільній дітворі.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Іван Шкіндюк.

Діти – це наше майбутнє, і ми повинні усі піклуватися про підростаюче покоління,  – сказав Іван Юрійович . –  Для керівництва району і надалі одним з пріоритетних завдань залишається освітня галузь, тому роботи з покращенням матеріально-технічної бази освітніх закладів краю триватимуть й надалі.

Голова районної ради Іван Шкіндюк вручив ряду педагогічних  та технічних працівників освітнього закладу Грамоти районної ради за особистий вклад у виконанні робіт зі влаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей, активну громадську позицію у житті трудового колективу та з нагоди відкриття спортивно-ігрового майданчика на території школи. Побажав усім успіхів, оптимізму і запевнив, що влада й надалі робитиме все для того, аби радувати жителів Гуцульщини відкриттями ігрових та спортивних майданчиків, садків,  доріг.

У своїх виступах гості  та  присутні дякували за підтримку і допомогу всім, хто долучився до влаштування майданчика. Школа дякувала народному депутату І.Солов’ю  за сприяння у придбанні для дітей ігрового майданчика та керівникам району за їх вклад у розвиток освітнього закладу.

Переглядів: 420 | Додав: vrr | Дата: 26.10.2017

Проведено засідання комісії з присудження Верховинської районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка. Засідання провів голова районної ради, голова комісії з присудження районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка Іван Шкіндюк.

Іван Юрійович поінформував про прийняті зміни до Положення та складу комісії з присудження журналістської премії. Районна рада збільшила розмір премії до 5 тисяч гривень. Голова комісії зачитав лист-подання редакції газети «Верховинські вісті» Дмитра Кіращука від 27.04.2017 року №36 та протокол №2 рішення зборів трудового колективу редакції газети «Верховинські вісті» від 27.04.2017 року про представлення до районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка завідуючого відділом редакції газети «Верховинські вісті» Зеленчука Івана Івановича.

Члени комісії проаналізували подані газетні матеріали на здобуття премії, відзначили заслуги автора, художню цінність публікацій. Зеленчук І.І. постійно працює над удосконаленням мови та стилю написання матеріалів різних жанрів. Уміло шукає нові теми, готує репортажі, розповіді про авторитетних і цікавих людей Гуцульщини. Особливо вдалими є публікації під рубрикою «Голос вулиці», яка впродовж 9 років є постійною на сторінках газети і висвітлює думки людей з різних соціально-економічних, політико-правових, культурно-мистецьких проблем. Журналістські матеріали Івана Зеленчука постійно отримують схвальну оцінку читачів, а їх автор заслуговує на здобуття районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка.

Комісія вирішила присудити районну журналістську премію імені Василя Якуб’яка завідуючу відділом редакції газети «Верховинські вісті» Зеленчуку Івану Івановичу за художню цінність та професійну майстерність журналістських публікацій, які викликали надзвичайно високий духовно-пізнавальний, суспільний резонанс читачів газети, отримали схвальну оцінку читачів. Протокол засідання комісії буде направлено на затвердження голові районної ради Івану Шкіндюку, після чого голова районної ради видасть відповідне розпорядження. Івану Зеленчуку буде вручено Диплом лауреата і виплачена премія в розмірі 5 тисяч гривень.

Переглядів: 429 | Додав: vrr | Дата: 26.10.2017

«  Жовтень 2017  »