Шановні працівники соціальної сфери.
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.
Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!
Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!
З повагою:
Голова районної ради Іван Шкіндюк
Переглядів:
443
|
Додав:
vrr
|
Дата:
04.11.2016
|
Сьогодні, 04 листопада 2016 року голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Іван Юрійович зазначив, що - це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків нагороджено спільними Грамотами голови районної ради та голови районної державної адміністрації працівників соціальної сфери району.
Переглядів:
693
|
Додав:
vrr
|
Дата:
04.11.2016
|
За Угодою про асоціацію з Євросоюзом Україна взяла зобов'язання адаптувати власне природоохоронне законодавство до європейського. Зараз у цьому напрямку активно працюють фахівці Карпатського національного природного парку. Тут сподіваються, що Угода допоможе врятувати ліси Карпат від масштабних рубок.
Фото Robert Erik.
В українських Карпатах небагато місць, куди не дісталася людина з сокирою чи пилою. Тому здебільшого вік дерев – років сімдесят. Після війни, коли відбудовувався Радянський Союз, ліс вирубували тотально – без жодних екологічних сентиментів. Серед лісничих тут досі популярна байка про те, як одного разу в конторі місцевого лісокомбінату задзвенів телефон, і коли директор підняв трубку, то почув голос з відомим акцентом: "Странє нужєн лєс". А далі лише гудки – і заціпеніння від переляку. Невідомо, чи історія правдива, бо почути її можна від лісників і на Прикарпатті, і в інших областях. Але рубали завзято і нещадно.
Вцілів тільки той ліс, якому пощастило вирости у важкодоступних місцях, звідки деревину просто не могли забрати.
Одна така місцина, як не дивно, поблизу самого Яремча. Тут на сорока гектарах зберігся буковий праліс. Вражають могутні стовбури, охопити які можуть хіба зо троє чоловіків. Крони губляться в небі. Цей ліс практично не знав втручання людини протягом щонайменше трьох століть. Зараз він під охороною Карпатського національного природного парку.
читати далі ...
Переглядів:
555
|
Додав:
vrr
|
Дата:
04.11.2016
| |