Головна » 2016 » Жовтень » 18

Основою сучасного виховного процесу є людина як найвища цінність. Саме тому, згідно плану роботи відділу освіти та районного методичного центру 12 жовтня 2016 р. було змістовно проведено районний семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на базі Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, основною темою якого було питання «Впровадження національно-патріотичного виховання та спортивно-масової роботи в практичну діяльність навчального закладу».

Саме тому, актуальною метою на сьогоднішній день є формування готовності керівників навчальних закладів до роботи з педагогічними кадрами. В ході семінару було запропоновано та реалізовано такі форми роботи як: інформаційно-аналітичні повідомлення, роботи в групах, експрес-діагностування, науково-методичне консультування, управлінські діалоги, відвідування загальношкільних виховних заходів. В розрізі практичного модуля керівники загальноосвітніх навчальних закладів району активно долучились до мистецького вернісажу за участю педагогічних працівників школи, відвідали олімпійський урок, загальношкільну руханку та свято «Пісні і строю».

Також керівник відділу освіти (В. Гуцуляк), завідувач районного методичного центру (Г. Дмитроняк) детально проаналізували результати навчальних і творчих досягнень учнів в площині системної методичної роботи керівників шкіл, їх особистого впливу на належну координацію роботи педагогічного та учнівського колективів. Окрім того, дирекція Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Я. Прокопишин, В. Новаковський, М. Прокоп’юк) ознайомила учасників семінару із власною системою методичної та виховної роботи закладу, а також під час роботи «Круглого столу» напрацьовано цілий ряд методичних рекомендацій в плані підвищення рівня національно-патріотичного, військового виховання, впровадження спортивно-масової роботи в школах району, як невід’ємних складових у вихованні здорової та свідомої української нації. В підсумку можна стверджувати, що проведення таких семінарів є дуже важливою стратегічною справою в удосконаленні моделі національно-патріотичного, військового виховання нашої молоді, яка здатна в майбутньому належною рішучістю берегти свої духовні, моральні, національні, громадянські, родинні та особисті цінності.

Методист РМЦ                                                                                             В.І.Дідушко

Переглядів: 440 | Додав: vrr | Дата: 18.10.2016

Минулої суботи, 15 жовтня, Івано-Франківськ став господарем Відкритого турніру з рукопашу гопак – Кубок Всеукраїнської Федерації рукопашу гопак. За головний трофей змагалися 13 команд із трьох областей Західної України – Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської.

Під час офіційної церемонії відкриття учасників, тренерів і всіх присутніх привітав президент федерації, народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Верховної Ради України Микола Величкович: «Уже традиційно ми розпочинаємо наш турнір, як і всі попередні в останні роки, хвилиною мовчання за наших героїв, які віддали найцінніше – своє життя – за українську державу. (Хвилина мовчання – авт.) Мені приємно відзначити, що до наших змагань долучилися нові клуби, що свідчить про розвиток рукопашу гопак в Україні. Отож, бажаю усім учасникам проявити свої найкращі якості, майстерність, усе, що вкладали у Вас вчителі, інструктори, тренери, дух і волю до перемоги. Слава Україні!!!» Також з привітальним словом до спортсменів звернувся голова Івано- Франківського обласного осередку федерації рукопашу гопак, голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк: «Я радий вітати усіх учасників змагань, які приїхали на нашу Івано-Франківську землю. Думаю, що сьогоднішній турнір буде цікавий, а для декого з Вас стане початком довготривалої спортивної кар’єри». Завітав на змагання і народний депутат України Юрій Тимошенко: «Сам усе життя займався спортом, і зараз займаюся, і тому з особливою приємністю відгукнувся на запрошення відвідати змагання з рукопашу гопак. Адже такі події – це свято здоров’я української нації. Дуже тішить, що у нас є багато молоді не байдужої до свого здоров’я, а отже наша країна матиме майбутнє здорове покоління». Микола Величкович, Михайло Ноняк і головний суддя змагань Василь Федончак вручали Кубки командам, які за підсумками цікавих і безкомпромісних поєдинків завоювали право піднятися на п’єдестал пошани.

Зокрема, переможцем Відкритого Кубка Федерації стала команда спортивного клубу «Вікінг» (м. Івано-Франківськ). Друге місце виборов колектив збірної команди із смт. Ворохта, третє – команда Верховинської ДЮСШ. Звісно, не залишилися без нагород і переможці в індивідуальному заліку. Зокрема:

1. Садовяк Тарас «Чортків» – вік.кат. 7-9р.; ваг.кат. до 28 кг

20. Новохатський Олександр «Легіон» - вік.кат. 18+.; ваг.кат. до 85 кг

Детальніше ОТБ "Галичина"

Переглядів: 562 | Додав: vrr | Дата: 18.10.2016

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у зустрічі голів районних рад гірських районів України із заступником Міністра фінансів України Сергієм Марченком, заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм, Народним депутатом України, головою фракції “Об’єднання “Сомопоміч” Олегом Березюком, начальником департаменту Міністерства фінансів України Романом Ермолічовим, яка відбулася 17 жовтня 2016 року у Кабінеті Міністрів України.

Зустріч проведено за участю голови Путильської районної ради Чернівецької області Миколи Шевчука, голови Воловецької районної ради Закарпатської області Івана Лопіта, радника голови Верховинської районної ради Дмитра  Небесійчука.

У процесі зустрічі обговорено проблемні питання з фінансування галузей освіти,  медицини,  культури та інших проблем розвитку гірських територій Прикарпаття, Буковини та Закарпаття.

Переглядів: 413 | Додав: vrr | Дата: 18.10.2016

«  Жовтень 2016  »