ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА  

Звернення райради

[15.11.2012][Звернення]
Звернення по СЕС (0)
[15.11.2012][Звернення]
Зверення по казначейству (0)
[23.07.2011][Звернення]
Звернення (0)

Документи

[03.07.2017][Різне]
Договір про виконання робіт № 8/06 від 03.07.2017 (0)
[03.07.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №5 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 03.07.2017р. (0)
[20.06.2017][Різне]
ПРОТОКОЛ №4 засідання комітету з конкурсних торгів Верховинської районної ради від 20.06.2017р. (0)
[03.03.2015][Різне]
Відомості стосовно Іваночко Наталії Василівни відповідно до Закону України «Про очищення влади» (0)
[12.09.2014][Різне]
ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ на 2015 рік Верховинська селищна рада (0)

Благодійність

«Діти хочуть бачити усміхнену маму»: онкохворій лучанці потрібна допомога

"Благодійний фонд оборони Прикарпаття"

Код ЄДРПОУ - 39253430

МФО - 336677

рах. № 26000052511991

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

або на кредитну картку "Приватбанку": № 5169 3305 0029 1296

Місцеві ЗМІ

Верховинські Вісті №30
Народний часопис "Верховинські вісті"

Радіо "Вісті Верховини" 101,7 FM

Офіційні посилання

Статистика

Головна » 2016 » Жовтень » 27

27 жовтня 2016 року відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів району. У нараді взяв участь голова районної ради Іван Шкіндюк.

 На зустрічі піднімались питання виплати заробітньої плати в 2016 році, перспективи розвитку дошкільної освіти в 2017 році та матеріально-технічне забезпечення  дошкільних закладів.

Педагоги охоче задавали питання, ділилися тими проблемами, що найбільше хвилюють  і обговорювали шляхи їх подолання. Зокрема, найбільш цікавились фінансуванням дошкільних закладів ( незабезпеченість асигнувань на виплату заробітної плати та недостатнє фінансування на матерільно-технічне  та господарське утримання закладів).

За результатами зустрічі   прийнято рішення: 

- керівникам дошкільних навчальних закладів підготувати  свої пропозиції  щодо вирішення проблем та завдань дошкільних навчальних закладів в новому навчальному році;

- відділу освіти районної державної адміністрації  подати в районну раду проект бюджету дошкільних закладів району на 2017 рік.

На завершення голова районної ради подякував керівникам дошкільних навчальних закладів за конструктивну розмову і зазначив, що  фінансування дуже мізерне і необхідно  працювати спільно з районною владою для  вирішення проблем.

Переглядів: 214 | Додав: vrr | Дата: 27.10.2016

news-imageСьогодні в облдержадміністрації відбулося розширене засідання - презентація проекту містобудівної документації регіонального рівня «Схеми планування Івано-Франківської області», розробленої ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю. Білоконя.

Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники структурних підрозділів ОДА та органів місцевого самоврядування, архітектори Прикарпаття, проектувальники.

Вітаючи авторів  проекту, Марія Савка зазначила, що робота над ним розпочалася у 2009 році. З обласного бюджету на розробку відповідної документації було спрямовано 1 млн 200 тис. грн.

«Ключовою метою створення проекту стала потреба у прозорій забудова Івано-Франківщини, - підкреслила посадовець. - Розроблення схема планування територій області є імпульсом для здійснення державної регіональної політики. Окрім того, наявність схем зумовлює поштовх для залучення іноземних інвестицій, розвитку туристичної індустрії, агропромислової галузі».

Під час засідання розробники проекту ознайомили присутніх із демографічними прогнозами області, які відіграють важливу роль для формування стратегії соціально-економічного розвитку регіону, розповіли про напрямки розвитку господарського комплексу, транспортної та інженерної інфраструктури.

За словами заступника директора з наукової роботи інституту «Діпромісто» Юрія Палеха, презентований сьогодні проект розглядається у європейському контексті. Згідно з ним, у Верховинському районі розміщуватиметься пункт перетину кордону на межі з Румунією. Також передбачено низку транспортних коридорів, які з’єднуватимуть область з європейськими країнами та забезпечуватимуть пасажирські і вантажні перевезення.

«Запропонований проект планування територій області – це частина плану розвитку України у складі європейської спільноти, - наголосив Юрій Палеха. -  Практична його реалізація відбуватиметься в органах місцевого самоврядування під час планування розвитку міст. Застосовуватимуть проект і при започаткуванні власного підприємництва, вкладенні іноземних капіталів.

Додамо, що в Україні вже затвердили схему планування територій у 21 області. Тож, опісля проходження державної експертизи та розгляду сесії обласної ради, проект буде затверджено та оприлюднено. Очікують, що з першого січня 2017 року він буде впроваджений в дію та стане дорожньою картою розвитку територій Івано-Франківщини.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Переглядів: 195 | Додав: vrr | Дата: 27.10.2016

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про удосконалення нормативно-правових актів зі здійснення заходів із поліпшення санітарного стану лісів і затвердження нової редакції Санітарних правил у лісах України. Таке рішення було прийнято в ході засідання Уряду 26 жовтня.

Прийняття постанови удосконалює механізм призначення та здійснення заходів із поліпшення санітарного стану лісів, обмежує, а на окремих ділянках лісу природно-заповідного фонду і навколо місць гніздування рідкісних хижих птахів і поготів забороняє проведення санітарних рубок, запроваджує більш жорсткі критерії щодо принципів лісогосподарювання, що відповідають європейській стратегії збереження біологічного та ландшафтного різноманіття.

За словами Тараса Кутового, вимоги нових Санітарних правил в лісах України дають можливість максимально зменшити площі суцільного вирубування дерев, яке буде застосовуватись лише за умови безповоротного пошкодження лісів стихійними факторами непереборної сили (пожежі, вітровали, буреломи, масове всихання тощо). Передбачені цими Правилами нормативні приписи забезпечать інформування громадськості, органів місцевого самоврядування і Держекоінспекції про стан лісових насаджень і прозорість прийняття рішень щодо підстав планування і правомірності призначення у них відповідних заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

Також Міністр зазначив, що готується інтерактивна карта, на якій буде видно породи дерев і обсяги вирубок.

Переглядів: 209 | Додав: vrr | Дата: 27.10.2016

Сьогодні проведено перше організаційне засідання Редакційної ради з підготовки та виходу у світ історико-культурологічного видання про Верховинщину – унікальний, чарівний і неповторний Гуцульський край. Засідання провів голова районної ради Іван Шкіндюк, який і очолив Редакційну раду. До її складу увійшли працівники районної та селищної рад, районної державної адміністрації, науковці, священики, фахівці у галузі культури,  освіти, духовності, а також представники громадських організацій району.

Відкриваючи засідання, Іван Юрійович наголосив, що така карпатська перлина, як Верховинська Гуцульщина, вже давно повинна мати свою історико-етнографічну візитівку у слові та фотографії, тобто ілюстровану кольорову презентаційну книгу, яка б розповідала про історію краю, пам’ятки природи, культуру, мистецтво, духовність гуцульського народу, багатогранну туристичну Верховинщину. Тома саме наша завдання і полягає у підготовці до друку та виданні такої вкрай потрібної для глибокого пізнання в Україні та світі презентаційної книги.

За тематикою видання матиме п’ять основних розділів вищеперелічених історико-культурологічних напрямків, а відповідальну функцію головного редактора книги Редакційна рада доручила заслуженому журналістові України Василеві Нагірняку.

Редакційна рада звертається до усіх жителів району з проханням взяти активну участь у написанні книги: висловлювати свої пропозиції та ділитися матеріалами з історії Верховинського району, розвитку культури, мистецтва, духовності горян, гуцульської господарки, туризму у наших рідних горах тощо.

        Свої пропозиції та ідеї щодо написання книги надсилайте на електронну адресу Верховинської районної ради: vr.rayrada@ukr.net  з  поміткою «Книга про Верховинщину».

                                                                                                                                             Редакційна рада

Переглядів: 282 | Додав: vrr | Дата: 27.10.2016

27 жовтня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу.

Депутати розглянули питання, які будуть винесені на розгляд наступної сесії районної ради, листи і звернення громадян, підприємств, установ і організацій, зокрема про заходи щодо ремонту автомобільних доріг району, про роботу Верховинського комбінату комунальних підприємств та про роботу Верховинського РЕМ. Постійна комісія районної ради також розглянула ряд інших питань по яких прийнято відповідні рішення. Пропозиції постійної комісії будуть розглянуті на наступному пленарному засіданні районної ради.

Переглядів: 182 | Додав: vrr | Дата: 27.10.2016

Пошук

Анонс подій

День депутата в районній раді
Відповідно до розпорядження голови районної ради від 10.01.2018 року №5-р 17 січня 2018 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.
порядок денний  >
 
Сесія районної ради

Відповідно до розпорядження районної ради від 28.11.2018 року №128-р «Про скликання позачергової двадцять другої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»  04 грудня 2018 року відбудеться позачергова двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання (початок роботи об 11.00 годині).
порядок денний  >

Звіт голови

ЗВІТ

голови Верховинської районної ради за період з грудня 2017 по листопад 2018 року

Бюджет

Районний бюджет на 2019 рік

Проект бюджету

Проект районного бюджету на 2019 рік

Гранти / Проекти

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОГОЛОШЕНИХ ГРАНТОВИХ КОНКУРСІВ

СТАНОМ НА 05.02.2019 Р.

Скачати

ІНФО


Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Декларування 2018

Рекомендації до чергового етапу електронного декларування

Рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій

Пам'ятка декларанту

Відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Стратегічний план

Стратегічний план розвитку Верховинського району та Рущанської долини повіту Марамуреш Румунії

Інвестпропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний комплекс"Кринта"

с.Красник Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція
Рекреаційно-відпочинковий комплекс

 в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради Верховинського району Івано-Франківської області

скачати презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець г
ірсько-карпатської породи на території Верховинського району з круглорічним утриманням поголів'я на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» у Верховинському районі


переглянути презентацію >

Календар

«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода